איך זה עובד?

 

"יקנעם מבשלת ליולדת" הוא מיזם חברתי קהילתי, ללא כוונות רווח, שמטרתו ליצור ביקנעם רשת של תמיכה ועזרה הדדית למשפחות שזה עתה התרחבו. המיזם מחבר בין יולדות, תושבות יקנעם, לבין רשת של מתנדבים שמוכנה לסייע להן בהתמודדות עם אתגרי הימים הראשונים של החזרה הביתה מבית החולים.

 

כל יולדת שתהיה מעוניינת בכך, תקבל  אוכל מבושל לביתה כל יום במשך שבוע או אחת ליומיים במשך שבועיים (סה"כ שבע ארוחות). כל יום מתנדב אחר יכין ויביא לה את האוכל לביתה.

 

וזה באמת לא מסובך ואפילו לא צריך לטרוח במיוחד. כל מה שצריך לעשות זה להוסיף כוס אורז לסיר שממילא מבשלים או לחתוך רבע כרוב נוסף לסלט.  וכבר יש לנו ארוחה נוספת. כל אחד עושה קצת וביחד נעמיד תרומה משמעותית.

 

האתר מאפשר הרשמה ליולדות, המעוניינות בשבוע בישולים, והרשמה למתנדבים המעוניינים לבשל. 

 

 

 

 

רוצה להתנדב לבשל?

מה שעליך לעשות הוא להיכנס לעמוד הרשמה למתנדבים ולמלא את פרטייך. בבוא העת, כשתהיה יולדת חדשה, יישלח אליך מייל עם פרטי היולדת והמגבלות ו/או ההעדפות הקולינריות שלה. בכל פעם שתקבל הודעה על "שבוע בישולים ליולדת" תוכל לבחור אם ברצונך להתנדב ולבשל בשבוע זה. אם תחליט להתנדב, תוכל לשבץ את עצמך בטבלה ביום שנוח לך. 

 

זקוק למידע נוסף? צור קשר.

מוכן להתנדב? הכנס/י עכשיו להרשמה למתנדבים ותוכל/י לקחת חלק בתרומה משמעותית לקהילת יקנעם.

בכל עת תוכל להסיר עצמך ממאגר המתנדבים.

 

 

 

 

 

בהיריון? לקראת לידה?

זה המקום לכל אישה יקנעמית, בכל שלב בהריון שלה, להיכנס לעמוד הרשמה ליולדת במידה והיא מעוניינת לקבל ארוחות מבושלות ומזינות מהקהילה לאחר הלידה. שבוע הבישולים אינו חייב להתחיל בדיוק בשבוע שלאחר הלידה ויכול להיות בכל שבוע בו תבחרי במהלך החודש וחצי הראשונים שלאחריה.

לאחר הלידה, תתבקשי לספר לנו על המגבלות ו/או ההעדפות הקולינריות שלך ונתאם את מועד התחלת קבלת הבישולים.  

שמירה על פרטיות  - בכל מקרה הקשר בינינו יעשה בצורה אישית, תוך שמירה על פרטיותך ובמינימום הפרעות. פרטייך ימסרו רק למתנדבים הרשומים במאגר של "יקנעם מבשלת ליולדת". 

 

שבוע הבישולים שלך יוצא לדרך - לאחר הלידה ולאחר קבלת הסכמתך לצאת לדרך, נשלח מייל למתנדבים הרשומים במיזם ובו הפרטים הרלוונטיים: שמך ומתי יחול שבוע הבישולים.  כל מי שירצה להתנדב יוכל ללחוץ על קישור לטבלת התנדבות ולשבץ עצמו ליום ולתאריך שנוחים לו.  באחריות המתנדבים להביא את האוכל לביתך בתיאום טלפוני מראש עמך או עם מישהו מטעמך.  אפשר להגיד שזהו! בשעה טובה שבוע הבישולים שלך יוצא לדרך…!

 

יש לך שאלות אלינו? צרי קשר ונענה בשמחה.